Calvin Klein CK23535S-604-53 Sluneční brýle Ck23535s 53 604
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck23535s 53 604
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Červený
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Červený
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Barva čoček
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
53mm