Calvin Klein CK4358S-204-51 Sluneční brýle Ck4358s 51 204
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck4358s 51 204
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Hnědý
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
Kouř
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
51mm
velikost Bridge
21mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Barva čoček
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Pánské
Kouř
UV ochrana
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
21mm
Velikost oka
51mm