Calvin Klein CK4359S-022-54 Sluneční brýle Ck4359s 54 022
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck4359s 54 022
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 15 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Vícebarevný
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Červený
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Vícebarevný
Barva čoček
Červený
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
54mm