Calvin Klein CK5412S-403-48 Sluneční brýle CK5412s 48 403
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle CK5412s 48 403
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 12 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
UV ochrana
technologie objektiv
Zrcadlo
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Malý
Velikost oka
48mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
Dámy
Pánské
UV ochrana
Zrcadlo
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Malý
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
48mm