Calvin Klein CK5415S-502-49 Sluneční brýle CK5415s 49 502
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle CK5415s 49 502
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 12 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Velikost oka
49mm
velikost Bridge
21mm
chrám Délka
140mm
chrám Délka
140mm
velikost Bridge
21mm
Velikost oka
49mm