Calvin Klein CK5415S-615-49 Sluneční brýle CK5415s 49 615
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle CK5415s 49 615
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Červený
Velikost oka
49mm
velikost Bridge
21mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Červený
chrám Délka
140mm
velikost Bridge
21mm
Velikost oka
49mm