Calvin Klein CK5425S-610-50 Sluneční brýle CK5425s 50 610
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle CK5425s 50 610
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 18 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Červený
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Žlutá
technologie objektiv
UV ochrana
technologie objektiv
Zrcadlo
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Malý
Velikost oka
50mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Červený
Barva čoček
Žlutá
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
Zrcadlo
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Malý
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
50mm