Calvin Klein CK5909S-438-51 Sluneční brýle Ck5909s 51 438
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck5909s 51 438
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 10 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kočičí Oko
Barva čoček
Hnědý
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
51mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Kočičí Oko
Vejít se
Střední
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
51mm