Calvin Klein CK5910S-502-53 Sluneční brýle CK5910s 53 502
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle CK5910s 53 502
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 14 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
rod
Dámy
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Zelená
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
15mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
Zelená
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
Dámy
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
15mm
Velikost oka
53mm