Calvin Klein CK5910S-810-53 Sluneční brýle CK5910s 53 810
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle CK5910s 53 810
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 13 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
Barevný rám
Pomerančový
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Hnědý
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
15mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Pomerančový
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Dámy
Pánské
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
velikost Bridge
15mm
Velikost oka
53mm