Calvin Klein CK5916S-412-52 Sluneční brýle Ck5916s 52 412
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck5916s 52 412
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kulatý / Oval
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
Kouř
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
145mm
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Dámy
Kouř
UV ochrana
tvar rámu
Kulatý / Oval
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
52mm