Calvin Klein CK5922S-221-52 Sluneční brýle Ck5922s 52 221
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck5922s 52 221
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Červený
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kulatý / Oval
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
Kouř
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Červený
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Kouř
UV ochrana
tvar rámu
Kulatý / Oval
Vejít se
Střední
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
52mm