Calvin Klein CK5940S-318-50 Sluneční brýle CK5940s 50 318
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle CK5940s 50 318
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 8 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
Barevný rám
Zelená
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kulatý / Oval
Barva čoček
Zelená
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Malý
Velikost oka
50mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
140mm
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
Pánské
tvar rámu
Kulatý / Oval
Vejít se
Malý
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
50mm