Calvin Klein CKJ165S-020-53 Džíny Ckj165s 53 020 sluneční brýle
náhledy
Calvin Klein Džíny Ckj165s 53 020 sluneční brýle
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 7 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
Barevný rám
Stříbro
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Aviator / Navigator
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Pomerančový
technologie objektiv
UV ochrana
technologie objektiv
Zrcadlo
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
140mm
Záruka Watches2U
2 rok
Rozsah
UPC
Vidět vše
Barevný rám
Stříbro
Barva čoček
Pomerančový
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
rod
Pánské
UV ochrana
Zrcadlo
tvar rámu
Aviator / Navigator
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
53mm