Calvin Klein CKJ512S-650-54 Džíny Ckj512s 54 650 sluneční brýle
náhledy
Calvin Klein Džíny Ckj512s 54 650 sluneční brýle
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 11 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
rod
Dámy
Barevný rám
Pomerančový
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Růžový
Most nebo Pad
Most
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Pomerančový
Barva čoček
Růžový
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
54mm