Calvin Klein CKJ795S-405-52 Sluneční brýle Ckj795s 52 405 džíny
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ckj795s 52 405 džíny
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Modrý
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Semi Vrtaných
Barva čoček
Hnědý
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
rod
Pánské
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Semi Vrtaných
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
52mm