Calvin Klein CKJ802S-506-55 Džíny Ckj802s 55 506 sluneční brýle
náhledy
Calvin Klein Džíny Ckj802s 55 506 sluneční brýle
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 7 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
rod
Dámy
Barevný rám
Nachový
tvar rámu
Kočičí Oko
Barva čoček
Béžový
technologie objektiv
Zrcadlo
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Nachový
Barva čoček
Béžový
chrám Délka
140mm
Most
Zrcadlo
tvar rámu
Kočičí Oko
Vejít se
Velký
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
55mm