Calvin Klein CKJ813S-001-52 Džíny sluneční brýle Ckj813s 52 001
náhledy
Calvin Klein Džíny sluneční brýle Ckj813s 52 001
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 14 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
tvar rámu
Kulatý / Oval
Barva čoček
Modrý
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
135mm
tvar rámu
Kulatý / Oval
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
52mm