Calvin Klein CKJ818S-426-53 Džíny sluneční brýle Ckj818s 53 426
náhledy
Calvin Klein Džíny sluneční brýle Ckj818s 53 426
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
rod
Dámy
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Růžový
technologie objektiv
Blikat
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
Růžový
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
Dámy
Pánské
Blikat
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
53mm