Calvin Klein CKNYC1812S-717-58 Sluneční brýle Cknyc1812s 58 717
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Cknyc1812s 58 717
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Zlato
Materiál rámu
Titan
tvar rámu
Aviator / Navigator
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
58mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Titan
Most nebo Pad
Podložka
Pánské
tvar rámu
Aviator / Navigator
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
58mm