Calvin Klein CKNYC1852S-307-53 Sluneční brýle Cknyc1852s 53 307
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Cknyc1852s 53 307
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Acetát
Barva čoček
Zelená
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Zelená
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
53mm