Calvin Klein CKNYC1872S-244-54 Sluneční brýle Cknyc1872s 54 244
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Cknyc1872s 54 244
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Hnědý
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
54mm