Calvin Klein CKNYC1874S-331-57 Sluneční brýle Cknyc1874s 57 331
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Cknyc1874s 57 331
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Zelená
Barva čoček
Šedá
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
57mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Zelená
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
140mm
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
57mm