Carolina Herrera CH0029-S-RHL-60 Sluneční brýle Ch0029 60 s rhl
náhledy
Carolina Herrera Sluneční brýle Ch0029 60 s rhl
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
Spád
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
60mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
150mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
150mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
rod
Dámy
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
60mm