Carolina Herrera CH0034-S-J5G-64 Sluneční brýle Ch0034 64 S J5G
náhledy
Carolina Herrera Sluneční brýle Ch0034 64 S J5G
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Zlato
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Aviator / Navigator
Barva čoček
Modrý
Most nebo Pad
Podložka
Velikost oka
64mm
velikost Bridge
13mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
tvar rámu
Aviator / Navigator
velikost Bridge
13mm
Velikost oka
64mm