Carolina Herrera CH0044-S-C1H-55 Sluneční brýle Ch0044 55 s c1h
náhledy
Carolina Herrera Sluneční brýle Ch0044 55 s c1h
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
Spád
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
55mm