Carolina Herrera CH0045-S-C1H-57 Sluneční brýle Ch0045 57 s c1h
náhledy
Carolina Herrera Sluneční brýle Ch0045 57 s c1h
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Želvovina
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Hnědý
Velikost oka
57mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
57mm