Carolina Herrera CH0046S-WOI-56 Sluneční brýle Ch0046s 56 woi
náhledy
Carolina Herrera Sluneční brýle Ch0046s 56 woi
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Barevný rám
Modrý
tvar rámu
Kulatý / Oval
Barva čoček
Modrý
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
21mm
chrám Délka
145mm
chrám Délka
145mm
tvar rámu
Kulatý / Oval
velikost Bridge
21mm
Velikost oka
56mm