Carolina Herrera CH0062-S-E53-57 Sluneční brýle Ch0062 57 s e53
náhledy
Carolina Herrera Sluneční brýle Ch0062 57 s e53
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 4 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Hnědý
Most nebo Pad
Most
Velikost oka
57mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
57mm