Carolina Herrera CH0070-S-LHF-56 Sluneční brýle Ch0070 56 s levým ramenem
náhledy
Carolina Herrera Sluneční brýle Ch0070 56 s levým ramenem
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Červený
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Červený
technologie objektiv
Spád
Most nebo Pad
Most
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
145mm
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
56mm