Carolina Herrera HER0106-S-KDX-55 Sluneční brýle Her0106 55 S KDX
náhledy
Carolina Herrera Sluneční brýle Her0106 55 S KDX
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 2-4 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
Kouř
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Kouř
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
55mm