Carolina Herrera HER0106-S-O63-55 Sluneční brýle Her0106 55 s o63
náhledy
Carolina Herrera Sluneční brýle Her0106 55 s o63
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
Spád
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
55mm