Carolina Herrera HER0136-S-K4G-55 Sluneční brýle Her0136 55 S K4G
náhledy
Carolina Herrera Sluneční brýle Her0136 55 S K4G
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 2-4 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Barevný rám
Červený
tvar rámu
Motýl
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
Spád
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Červený
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Dámy
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Motýl
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
55mm