Carolina Herrera HER0185-S-YDC-55 Sluneční brýle Her0185 55 S ydc
náhledy
Carolina Herrera Sluneční brýle Her0185 55 S ydc
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Červený
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědá růže
technologie objektiv
Kouř
technologie objektiv
Spád
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Červený
Barva čoček
Hnědá růže
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Kouř
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
55mm