Carolina Herrera HER0188-S-WOI-55 Sluneční brýle Her0188 55 S Woi
náhledy
Carolina Herrera Sluneční brýle Her0188 55 S Woi
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Modrý
tvar rámu
Kulatý / Oval
Barva čoček
Modrý
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
145mm
chrám Délka
145mm
tvar rámu
Kulatý / Oval
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
55mm