Carolina Herrera SHE742-700G-50 Sluneční brýle She742 50 700g
náhledy
Carolina Herrera Sluneční brýle She742 50 700g
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Béžový
technologie objektiv
Spád
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Malý
Velikost oka
50mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Béžový
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Malý
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
50mm