Carrera CARRERA1061-S-900-59 Sluneční brýle Carrera1061 s 59 900
náhledy
Carrera Sluneční brýle Carrera1061 s 59 900
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Čirý / Průhledný
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
59mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Čirý / Průhledný
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
Pánské
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
59mm