David Beckham DB7005-S-807-57 Sluneční brýle DB7005 57 S 807
náhledy
David Beckham Sluneční brýle DB7005 57 S 807
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Aviator / Navigator
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
UV ochrana
technologie objektiv
Spád
Kouř
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
57mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Pánské
Spád
UV ochrana
Kouř
tvar rámu
Aviator / Navigator
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
57mm