Dolce and Gabbana DG4417-325613-54 Dg4417 54 325613 módní sluneční brýle
náhledy
Dolce and Gabbana Dg4417 54 325613 módní sluneční brýle
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 9 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Thursday 14 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
Spád
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
145mm
Záruka Watches2U
2 rok
Rozsah
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
54mm