Escada SESA46F-A01B-56 Sluneční brýle Sesa46f 56 a01b
náhledy
Escada Sluneční brýle Sesa46f 56 a01b
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Stříbro
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
145mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Stříbro
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Podložka
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
56mm