Escada SESA46F-D01G-56 Sluneční brýle Sesa46f 56 d01g
náhledy
Escada Sluneční brýle Sesa46f 56 d01g
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Zlato
Materiál rámu
Plastický
Barva čoček
Hnědý
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
145mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Plastický
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
56mm