Escada SESA47F-0A01-56 Sluneční brýle Sesa47f 56 0a01
náhledy
Escada Sluneční brýle Sesa47f 56 0a01
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Nachový
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
13mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
13mm
Velikost oka
56mm