Escada SESA47F-0A02-56 Sluneční brýle Sesa47f 56 0a02
náhledy
Escada Sluneční brýle Sesa47f 56 0a02
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Kov
Barva čoček
Nachový
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
13mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Kov
velikost Bridge
13mm
Velikost oka
56mm