Escada SESA50F-0A02-51 Sluneční brýle Sesa50f 51 0a02
náhledy
Escada Sluneční brýle Sesa50f 51 0a02
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
51mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
51mm