Escada SESA50F-G21R-51 Sluneční brýle Sesa50f 51 g21r
náhledy
Escada Sluneční brýle Sesa50f 51 g21r
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kulatý / Oval
Barva čoček
Zelená
technologie objektiv
Blikat
Most nebo Pad
Most
Velikost oka
51mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
145mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Zelená
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Blikat
UV ochrana
tvar rámu
Kulatý / Oval
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
51mm