Escada SESA52F-T01R-64 Sluneční brýle Sesa52f 64 t01r
náhledy
Escada Sluneční brýle Sesa52f 64 t01r
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Šedá
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kočičí Oko
Barva čoček
Šedá
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
64mm
velikost Bridge
15mm
chrám Délka
145mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Kočičí Oko
Vejít se
Velký
velikost Bridge
15mm
Velikost oka
64mm