Escada SESA58F-A02W-54 Sluneční brýle Sesa58f 54 a02w
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Panthos (čajový šálek)
Barva čoček
Modrý
Most nebo Pad
Podložka
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
22mm
chrám Délka
145mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Podložka
tvar rámu
Panthos (čajový šálek)
velikost Bridge
22mm
Velikost oka
54mm