Escada SESA58F-T02R-54 Sluneční brýle Sesa58f 54 t02r
náhledy
Escada Sluneční brýle Sesa58f 54 t02r
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Barevný rám
Červený
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Panthos (čajový šálek)
Barva čoček
Nachový
Most nebo Pad
Podložka
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
22mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Červený
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Podložka
tvar rámu
Panthos (čajový šálek)
velikost Bridge
22mm
Velikost oka
54mm