Escada SESA62F-A01V-58 Sluneční brýle Sesa62f 58 a01v
náhledy
Escada Sluneční brýle Sesa62f 58 a01v
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
58mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
58mm