Escada SESB75F-579-59 Sluneční brýle Sesb75f 59 579
náhledy
Escada Sluneční brýle Sesb75f 59 579
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Stříbro
tvar rámu
Kočičí Oko
Barva čoček
Šedá
Velikost oka
59mm
velikost Bridge
13mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Stříbro
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
145mm
tvar rámu
Kočičí Oko
velikost Bridge
13mm
Velikost oka
59mm